Společnost EY pod záštitou Lubomíra France, hejtmana Královéhradeckého kraje, vyhlašuje další ročník soutěže o krajský titul EY Podnikatel roku 2014 Královéhradeckého kraje.

Loňským vítězem Královéhradeckého kraje se stal Jiří Hlavatý, generální ředitel a majitel společnosti JUTA a.s., který na slavnostním galavečeru EY Podnikatel roku převzal nejprestižnější trofej a titul národního vítěze EY Podnikatel roku 2013 České republiky.

Jak se ukázalo v minulém ročníku, kdy vítěz soutěže v Královéhradeckém kraji Jiří Hlavatý získal i celorepublikové ocenění EY Podnikatel roku 2013, náš kraj má v podnikatelské sféře silné a kvalitní zastoupení. Byl bych rád, kdyby se ve stopách pana Hlavatého vydali i další místní podnikatelé a nebáli se skrze soutěž vyjít na světlo. Rozvoj podnikání je totiž významný pro celý Královéhradecký kraj a myslím, že tato cesta je především pro soukromý sektor velmi dobrou motivací,“ říká hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc.

 

Soutěž mohu vřele doporučit. Být oceněn titulem EY Podnikatel roku je prestižní záležitost, která každému podnikateli podpoří sebevědomí a přesvědčení, že jeho úsilí dostalo certifikát kvality,“ říká Jiří Hlavatý, generální ředitel společnosti JUTA, EY Podnikatel roku 2013 Královéhradeckého kraje a EY Podnikatel roku 2013 České republiky.

 

 

 

 

 


Jméno držitele titulu EY Podnikatel roku 2014 Královéhradeckého kraje bude známo v únoru 2015. Výsledky národního finále a jméno vítěze soutěže EY Podnikatel roku 2014 České republiky budou vyhlášeny 3. března 2015.

 

Záštita hejtmana Královéhradeckého kraje

 

Držitelé titulu EY Podnikatel roku Královéhradeckého kraje

2013: Jiří Hlavatý, JUTA

2012: Josef Novák, VEBA, textilní závody

 

 

Zpět na seznam